1 / 1
Vikendica vo govrlevo
1 €
12.06.2022 15:56

Карпош / Скопје

Квадратура:

60 m²

Број на соби:

2

Греење:

Дрва

Наместена:

Не

070 262 941
070 262 941
070 262 941
Se prodava kuka so plac od 500m2 vo s.Govrlevo op.Sopiste Skopje cena po dogovor
070 262 941
070 262 941
070 262 941

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

Stanovi
Потврден огласувач
070541154
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам