1 / 6
Toshiba Portage M300 Laptop
1.700 МКД
27.06.2022 22:21

Крива Паланка / Крива Паланка

Производител:

Toshiba

Xaрд диск HDD:

< 60 GB

РАМ Меморија:

До 1 GB

Модел на процесор:

Останато

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

CPU: Intel Pentium M 1.2Ghz
RAM: 1.25GB
HDD: 60GB
Baterija: 1h
Laptopot e ispraven baterija drzi okolu 1h
Moze isporaka po kargo express

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

TechPlus
Потврден огласувач
078733622
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам