1 / 11
HP ProBook 650 G1 i5-4200M 15.6" HD
8.000 МКД
Цената е фиксна
07.08.2022 10:02

Куманово / Куманово

Производител:

HP

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

HP ProBook 650 G1 Core i5-4200M 8GB 500GB DVDSM 15.6 inch HD.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Master68
Потврден огласувач
071218980
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам