1 / 1
Loven karabin Samokov M-92 kalibar 8x57
150 €
08.06.2022 22:25

Кавадарци / Кавадарци

Se prodava loven karabin Samokov M-92, kalibar 8x57. Karabinot e vo dobra sostojba.

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

Pepi
Потврден огласувач
072270115
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам