1 / 2
Prodavam Novi klipnjaci za Tomos 12mm bolcna
700 МКД
08.06.2022 14:21

Гевгелија / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Prodavam novi klipnjaci za Tomos pojacani 12mm debelina na bolcna.

EXTRA CENA!!!

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Резервни делови / Делови за Сервис и одржување

Се продава од:

.....
Потврден огласувач
75418000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам