1 / 4
Mining Rig 8 x 3070 Ti Asus Strix
7.450 €
Цената е фиксна
16.01.2023 16:03

Автокоманда / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Сите делови се под гаранција 2 години
8x 3070 TI Asus Strix OC
2x Cooler Master V1000
Asus ROG STRIX B450-F GAMING II
AMD Ryzen 7
650Mh/s
1500W

Категорија: Компјутери / Mining Bitcoin Hardware

Се продава од:

ABS
Потврден огласувач
071317639
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам