Se prodava livada so uslovi za gradba na atraktivna lokacija
1 €
07.06.2022 17:54

Пробиштип

Квадратура:

9000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava livada so uslovi za gradba na atraktivna lokacija vo Selo Lesnovo, vednas do Manastirot Sv. Gavril Lesnovski i do borovata suma 9000 metri kvadratni, cena po dogovor. Tel. 078405984.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Dragi
Потврден огласувач
078405984
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам