1 / 4
SE PRODAVA TENISKI REKET SO PAKET TOPCINJA
1.900 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.10.2022 17:35

Куманово / Куманово

Испраќам по карго    

SE PRODAVA TENISKI REKET SO PAKET TOPCINJA

Категорија: Спортска опрема и активности / Голф,Тенис / Справи / Опрема

Се продава од:

sinisa
Потврден огласувач
072278910
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам