1 / 2
Regno laguna 1.9 cdti
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.06.2022 12:06

Пробиштип

Марка:

Renault

Модел:

Laguna

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava laguna 1.9 na bg reg, za delovi ili cela kolata e ispravna nema problemi karoseriski ili masinski

Contackt 077 559 643

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Boban
Потврден огласувач
078305786
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам