1 / 12
Lenovo T410i
10.000 МКД
Цената е фиксна
16.07.2022 18:47

Виница / Виница

Производител:

Lenovo

Xaрд диск HDD:

320 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Odlicen Lenovo najjakata Think Pad T serija (legura od Titanium i plastika) so originalen Windows 7 , ergonomska tastatura, led svetlo pokraj kamerata za nokjno kucanje, integrirana kamera za skype, viber... Baterija odlicna, originalen polnac po navistina povolna cena.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
079250971
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам