1 / 6
Prodavam vikendica
1 €
05.06.2022 22:14

Свети Николе / Свети Николе

Квадратура:

50 m²

Број на соби:

1

Греење:

Дрва

Наместена:

Делумно

Prodavam vikendica 50 m2 so ovostarnik, 5000 m2, vo Ovce Pole, telefon za kontakt 078 738 950

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

Kiro
Потврден огласувач
078738950
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам