1 / 4
Комплет(Трпезариска маса со 6 столици)и дневна маса.
200 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.06.2022 14:35

Долнени / Прилеп

Половен комплет со дневна маса.Како нови. Користени само 2 години

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Се продава од:

Jusuf
Потврден огласувач
070353625
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам