1 / 2
Комода.Многу зачувана. "ЦЕНА ПО ДОГОВОР"
9.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.06.2022 14:15

Долнени / Прилеп

Комодата е половна,користена само 3 години.
ЦЕНА ПО ДОГОВОР

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава од:

Jusuf
Потврден огласувач
070353625
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам