1 / 4
Седмосед со ќош. "ЦЕНА ПО ДОГОВОР"
300 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.06.2022 13:51

Долнени / Прилеп

Половен ама сочуван.Користен само 2 години.
ЦЕНА ПО ДОГОВОР

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Jusuf
Потврден огласувач
070353625
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам