1 / 1
Зачувана половна куња. ЦЕНА ПО ДОГОВОР.
300 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.06.2022 13:37

Долнени / Прилеп

Половна куња,зачувана,како нова.
"ЦЕНА ПО ДОГОВОР"

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Комплетна кујна

Се продава од:

Jusuf
Потврден огласувач
070353625
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам