1 / 3
BATERISKA LAMPA ZA PUSKA
1.700 МКД
05.06.2022 08:26

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Nova bateriska lampa za puska so mnogu silna dioda P90, dve baterii, drzac, mikroptekinuvac, dva polnaci i tri filter leki
Tel. 071 264 065

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

Boss
Потврден огласувач
075 248 405
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам