1 / 8
Оригинал британски мачиња
150 €
Цената не е фиксна
02.08.2022 12:14

Пробиштип

Уникатни оригинал british short hair мачиња со сини очи 3 машки и 5 женски. Таткото и мајката се оригинал британски мачки и може да се видат на лице место.

Мачињата се прочистени и со изградени хигиенски навики.

Мajката и таткото може да се видат на последната слика.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Мачки

Се продава од:

Ицо
Потврден огласувач
070926200
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам