1 / 1
PLAC I VIKENDICA/SOPISHTE POZADI AMBULANTA
60 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.08.2022 21:27

Сопиште / Скопје

Квадратура:

1339 m²

Број на соби:

2

Греење:

Дрва

Наместена:

Делумно

Prodavam plac so vikendica pozadi ambulantata vo S.Sopishte placot e zaveden pod /kp.br1592/1..
Im.list br3648.,
I pod kp.br1593/1...im.list br 3650 cena po dogovor pochetna 60eu

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

zoran
Потврден огласувач
078355517
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам