1 / 4
Se prodavaat macinja
1 €
29.06.2022 14:08

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Ostana uste edno macence.
Masko Tabby British shorthair.
Procisteno, so steknati higienski naviki, i so prva vakcina. Rodeno na 22.04.2022

Majka British shorthair Tabby, tatko Scottish fold

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Мачки

Се продава од:

ivana
Потврден огласувач
071368886
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам