1 / 12
Skii Elan
2.000 МКД
Цената е фиксна
26.01.2023 13:45

Карпош / Скопје

Elan 175 cm so najdobri vezovi Tirolia 2000 denari
Elan 190 cm 1500 denari so steki
Stari skii 1000 denari so steki 200 cm
Site ispravni i odlicno socuvani

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
070376730
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам