1 / 12
Se prodava Opel Astra h
2.900 €
Цената е фиксна
31.05.2022 14:06

Пробиштип

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Opel Astra H
-Cosmo packet.
-4novi m+s gumi so 17ki bandasi.
-Dvozonska klima.
-Ima napraveno mal servis pred 500km.
-Smeneni plocki.
-Smenen zamaec,korpa,lamela,druk lager.
-Voziloto e vo odlicna sostojba so mali zamerki na sasijata.
-Moze da se vidi i proba u sekoe vreme moze i zamena so ponovo vozilo so moja doplata.
Poveke info inbox.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Mladenovski
Потврден огласувач
71261103
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам