1 / 5
Ford Fusion 1.4 tdci
2.750 €
2.850 €
16.08.2022 10:58

Пробиштип

Марка:

Ford

Модел:

Fusion

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Voziloto e vo ekstra sostojba so 4 novi gumi servisirano nov set korpa zamaec lamela reg.cela godina

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Jane
Потврден огласувач
078456386
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам