1 / 3
Monitor Dell PH2422
9.000 МКД
05.07.2022 13:00

Карпош / Скопје

FULL HD Монитори на продажба, нови, некористени, купени од Анхоч, оригинална цена 12,780 ден.

Спецификации за мониторот можете да најдете на следниов линк - https://www.anhoch.com/product/599269432/monitor-24-dell-p2422h-fullhd-ips-dpvgahdmi

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
070276979
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам