1 / 8
Се продава комода медијапан/иверица
6.000 МКД
15.06.2022 12:54

Скопје Центар / Скопје

Продавам комода изработена од комбинација на медијапан и иверка. Димензии: 195цм должина, 43 цм ширина и 64цм висина.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава од:

Tose
Потврден огласувач
075268437
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам