1 / 6
opel antara 2.0 cdti
1 €
7.000 €
17.08.2022 00:05

Пробиштип

Марка:

Opel

Модел:

Antara

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

se prodava opel antara 2.0 cdti 150 ks voziloto e voodlicna sostojba registrirano servisirano ima odlicen motor klima si rabote odlicno ima dve novi dve solidni gumi 17 ki aluminiumski bandazi po karoserija nema zabeleski gleda se na slikite pozzzzz

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ace
Потврден огласувач
077814426
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам