1 / 4
audi a 6 2.5tdi
1.500 €
13.08.2022 20:59

Пробиштип

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

03.2021

Сила на моторот:

180 kw / 245 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

se prodava audi a6 2.5 tdi voziloto e vo odlicna sostojba nema karoseriski i motorni zabeleski se funkcionira na nego ima dve novi gumi servisirano golem mal servis se prodava samo celo ne na delovi 2.5 tdi 180 ks qatro avtomatik

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ace
Потврден огласувач
077814426
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам