1 / 2
Се бара Вила/овоштарник/лозје и слично
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.05.2022 14:40

Штип / Штип

Квадратура:

30 m²

Број на соби:

1

Греење:

Нема

Наместена:

Не

Се бара да се Купе/Рента Вила/Овоштарник/Лозје и слично у околината на Штип/Карбинци да не е повеќе од 10/15 километри од градот. Доколку продавате или рентате на подолг период пишите СМС или јавите се на бројот 078-264-650 или на емаил darkobizi@yahoo.com

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се бара за изнајмување од:

darko
Потврден огласувач
078264650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам