1 / 12
Kia Sorento 2.2 crdi 2010god euro5
10.990 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.07.2022 23:16

Пробиштип

Марка:

Kia

Модел:

Sorento

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

145 kw / 197 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Kia Sorento, 2.2crdi, 2010god, 197ks
Kupeno e pred 2 god od prv sopstvenik od Holandija
Voziloto e odrzuvano, i kompletno ispravno
Mozna e zamena za pomalo vozilo ne postaro od 10god
Cena 11000€, so prostor za dogovor

Telefon 071227925 Daniel

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
70339711
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам