Baram kukja za iznajmuvanje vo selo.
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.06.2022 10:52

Ѓорче Петров / Скопје

Квадратура:

1 m²

Број на соби:

1

Греење:

Нема

Наместена:

Не

Baram kukja za iznajmuvanje vo selo. Cist planininski reon. Pogodno za stocarstvo. Za podolg period.

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се бара за изнајмување од:

Gordon
Skopje
Потврден огласувач
078288890
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам