1 / 12
RV Trеjler Kamper Burstner
28.000 €
26.05.2022 19:53

Аеродром / Скопје

Се продава интегрален трејлер Бурстнер во совршена состојба.
Карактеристики:
- 1999 година,
- 147к км,
- Fiat Ducato основа,
- Мотор 2.5 тди,
- Потрошувачка 8L/100,
- Сет нови летни гуми и сет зимски гуми со засебни бандажи,
- Нов deep cycle акумулатор,
- Нова пумпа за вода,
- Ново LED осветлување,
- Нови сунгери и навлаки на сите седишта,
- Нов душек за спиење,
- Комплетно сервисиран фрижидер на плин/12В/230В,
- Комарници на сите прозори,
- Држачи за точаци,

Контакт: Илија 078 45 35 15

Категорија: Моторни Возила / Кампинг возила

Се продава од:

Ilija
Потврден огласувач
078453515
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам