1 / 7
Се продава комбинована машина за дограма
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.02.2023 15:56

Ресен

Се продава комбинована машина за дограма,во исправна состојба.Цена по договор.Машината се наоѓа во село Јанковец-Ресен.Повеќе информации на телефон 047485314.

Se prodava kombinovana masina za dograma./Се продава комбинована машина за дограма.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Milica
Потврден огласувач
047485314
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам