1 / 4
DELL Inspiron 15 Core i3/4GB/1TB
12.000 МКД
Цената е фиксна
11.07.2022 19:17

Куманово / Куманово

Производител:

Dell

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core i3

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Koristen 1-2 nedeli, vo super sostojba.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Стефан
Потврден огласувач
077440073
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам