1 / 12
СУТОМОРЕ - Црна Гора, апартмани
50 €
Цената е фиксна
20.07.2022 09:16

Карпош / Скопје

Квадратура:

80 m²

Број на соби:

2

Греење:

Друго

Наместена:

Да

Целосно опремени комфорни апартмани во приватна вила во Сутоморе.
Вилата се наоѓа во урбаниот дел на Сутоморе, на мирна локација идеална за одмор. Од градската плажа е одалечена 600м или 7-8 мин лесно пешачење. Точната локација е во прилог како слика.
Секој од апартманите има две соби со по три лежаја, две купатила, опремена кујна, клима во секоја соба, три тераси, WI-FI, TV, обезбеден паркинг во дворот на вилата.
Максимален капацитет на секој од апартманите е 6 кревети.
Цените зависат од периодот и бројот на кревети кои ќе се користат, односно бројот на возрасни лица кои ќе се сместат.
Ценовникот е во прилог како слика
...
Резервации на тел 070 266 879

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се изнајмува од:

Darko
Потврден огласувач
070266879
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам