1 / 2
Prodavam gredi gragja
80 МКД
24.09.2022 07:31

Пробиштип

Prodavam gredi camovi suvi
10x8x150 cm - 150 denari komad
10x5x165 cm - 80 denari komad
Imam po 1000 komada

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078608188
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам