1 / 3
MICROTECH SCARAB Camo
400 €
Денес 08:24

Карпош / Скопје

Prodavam Microtech Scarab OTF (out the front) double-action automatic knife.
Nosen, no ne upotebuvan za secenje, nitu ostren do sega.
Made in USA.

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

+
Потврден огласувач
075406042
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам