1 / 1
Samsung A 32 nov ne otpakuvan
11.000 МКД
18.05.2022 21:18

Пробиштип

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Samsung

Модел:

galaxy

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

telefonot e nov neotpakuvan kupen od T - mobile

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
078674476
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам