1 / 3
Pistol beretta f92 A1 co2
8.000 МКД
18.08.2022 08:49

Карпош / Скопје

Prodavam Pistol Beretta f92 A1 na co2 boci, 4,5mm metalni kugli!
Mnogu malku e pukan i e prijaven vo mvr!
Kupen 11/21 za 12200 mkd
Cena 8000 fix

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

Canon
Потврден огласувач
072278721
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам