1 / 2
Gumi 255 30 20 Michelin Letni 2 kom
150 €
03.07.2022 21:26

Тетово / Тетово

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

255

Висина:

30

Дијаметар:

20

Gumi 255 30 20 Michelin Letni 2 kom

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Kontinental plus
Потврден огласувач
070209762
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам