1 / 7
Gumici za hauba za zastava 750 FICO
1 МКД
21.06.2022 23:24

Пробиштип

Марка:

Zastava

Модел:

750

Година:

1980

Гориво:

Бензин

Километри:

30000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Prakam po kargo.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

probistip
Потврден огласувач
077444437
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам