1 / 3
Gumi 255 40 19 M&S Lassa
250 €
18.07.2022 00:28

Тетово / Тетово

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

255

Висина:

40

Дијаметар:

19

Gumi 255 40 19 M&S Lassa

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Kontinental plus
Потврден огласувач
070209762
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам