1 / 9
VW Golf VII 1.6tdi AutoMilano 6meseci garancija
15.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.12.2022 09:32

Аеродром / Скопје

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2017

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

VW Golf VII 1.6tdi 2017god 85kw vo odlicna sostojba.
Oprema:
*Aluminiumski bandazi
*Klimatronik
*Led dnevni svetla
*Autohold
*ABS kocnici
*ESP kontrola na prolizguvanje
*Multimedija,navigacija,usb,aux,Bluetooth
*Bordkompjuter
*Parking senzori
*Kozen volan
*Komandi na volan
*Aktiven tempomat
*Distance control
*Start-stop sistem
*Elektrika na prozori i retrovizori
*Centralno zaklucuvanje
*Svetla za magla
*Senzori za dozd i svetla
Plateni davacki do registracija.
Tel za kontakt:
Stefan 078654548
Marjan 077886661

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AutoMilano
ул.Мите Богоевски бр.3
Потврден огласувач
078654548****077886661
Испрати Е-маил до огласувачот

Renault Kadjar 1.5dci AutoMilano 6mes.garancija

15700 €

VW Golf VII 1.6tdi AutoMilano 6meseci garancija

15500 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам