1 / 7
DELL Inspiron 15 - 3000 series
300 €
Цената е фиксна
03.06.2022 12:41

Скопје Центар / Скопје

Производител:

Dell

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

DELL Inspiron 15 - 3000 series

Процесор: Intel i5 - 4210U 1.70GHz
RAM: 8GB
Графичка: Nvidia GEFORCE 820M
Хард диск: 500GB
Екран: 15,6 inc

Заедно со оригинален полнач.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Dimitar
Потврден огласувач
075766304
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам