1 / 2
Se prodava pistol zastava 7.65
11.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.06.2022 22:27

Делчево / Делчево

Se prodava pistol zastava 7.65 malku koristen vo ekstra sostojba.
Se prodava samo na lica so dozvola za oruzje.

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

dejan
Потврден огласувач
077677072
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам