1 / 6
Toshiba Satellite Pro R50 i5 ram8g PRODAVAM nk
1 €
08.08.2022 11:14

Аеродром / Скопје

Производител:

Toshiba

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Prodavam Toshiba Satellite Pro R50-B-12R Notebook 39.6 cm (15.6") HD Intel® Core™ i5 8 GB DDR3L-SDRAM.
Odlicno socuvan, mnogu malku koristen samo 9dena socuvan kako NOV.baterija drzi poveke od 4h .Instaliran Nov windows 10 pro

Intel Core i5-4210U 1.7 GHz / 2.7 GHz turbo, 8 GB DDR3L RAM, 500 GB HDD, 15.6" 1366 x 768 LED, DVD Super Multi DL, Intel HD Graphics 4400, HD Webcam, Gigabit ethernet, Wi-Fi 802.11 ac+a/b/g/n, Bluetooth 4.0+LE,
hdd 500giga

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Mire
Потврден огласувач
077854866
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам