1 / 6
SE PRODAVA TV, MONITOR ZA PC, TERMOPECKA 5KW, PRINTER EPSON,
1.000 МКД
Цената не е фиксна
28.05.2022 12:45

Куманово / Куманово

Марка:

Останато

Производ:

CRT - Класични

Големина:

56 cm (22 inch)

071312331
TV TCL VO BOJA - 1000DEN
MONITOR - 1000DEN
TERMOPECKA 5KW - 1500DEN
PRINTER - 500DEN
071312331

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
71312334
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам