1 / 8
Pomeranian BOO Zensko
1 €
13.09.2022 10:59

Куманово / Куманово

Slobodni za nov dom zensko i masko pomeranian kucence od vrvno poteklo🐾
So komplet dokumenti.
Steknati higienski naviki,igrivi,temperamentni.
So vakcini ,pasos ,cip,pedigre eksportno.
Kontakt na tel broj 077726131
EDNO MASKO EDNA ZENKA.
Cena po dogovor

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Се продава од:

Марија Фемили
Потврден огласувач
077726131
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам