1 / 8
Citroen C4
3.890 €
13.06.2022 10:56

Пробиштип

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Citroen

Модел:

C4

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Жолта

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Citroen C4. 1.6 HDI
Godina na proizvotstvo Dekemvri 2010.
Kilometri 190000-192000.
Motor 1.6 HDI 66 Kw.
Gumi zimski 2020 godina(2000km vozeni).
Gumi letni Michelin 70% (min uste dve god).
Napraen mal servis pred 4000km.
Bez zameni,ne mi e itno,ne odam vo stranstvo.
Odlicen!
Tel 074/202-996 Svetislav
Neuvezuvan!


Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Svetislav
Потврден огласувач
074202996
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам