1 / 4
305 25 22 continetal 1 guma 150€
150 €
01.08.2022 23:25

Тетово / Тетово

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

305

Висина:

25

Дијаметар:

22

1 guma continental 305 25 22
150€

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Kontinental plus
Потврден огласувач
070209762
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам