1 / 7
Prodavam industriska kombinirana stolarska MASHINA
1.599 €
Денес 11:24

Аеродром / Скопје

Prodavam industriska kombinirana stolarska MASINA so 4 operacii, abrihter diht busilica I cirkular. Sirina na abrih. 46 SM. Dolzina 180 SM
Trofazen motor 7,5 kv. MAshinata E vo odlicna sostojba

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

zoki
Потврден огласувач
070330126
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам