1 / 6
Zimski gumi / Зимски гуми со бандажи
380 €
Цената не е фиксна
02.06.2022 11:03

Бутел / Скопје

Се продаваат 4 алуминиумски бандажи со зимски гуми 2 Pirelli и 2 Michelin. Во одлична состојба 205 / 55 / 16

Контакт Љупчо - 075 304 249

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

Tome
Потврден огласувач
071333392
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам